Pon. - Pt.: 9:00 - 00:00 / Sob.: 9:00 - 00:00 / Niedz.: 9:00 - 23:00

Aktualności & Wydarzenia

Szanowni Państwo,

Z uwagi na Państwa zdrowie zdecydowaliśmy się na TYMCZASOWE zamknięcie Restauracji Sukiennice. Ze względu na sytuację i jej dynamiczny charakter, zachęcamy do śledzenia naszego profilu i pojawiających się tu informacji.

Łączymy jednak siły i zapraszamy do składania zamówień na wynosy i z dostawą do naszej siostrzanej restauracji Pod Wawelem https://www.facebook.com/PodWawelem/

Obiady można zamawiać:

  • telefonicznie +(48) 12 421 23 36 (z odbiorem własnym)
  • przez aplikację Uber Eats (z dostawą do domu) 

Postaramy się, żeby każdego dnia mogli Państwo cieszyć się naszym jedzeniem. Wszystko przygotowujemy z zachowaniem najwyższych standardów higieny i, jak zawsze, z najlepszym smakiem.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli spotkać się z Państwem przy wspólnych stołach!

Pozdrawiamy,
Zespół Restauracji Sukiennice.

Dear Valued Customers,

In an effort to ensure your health and safety, we have decided to temporarily close the restaurant. However, we have not suspended our business, and you can still ORDER your favorite take-away dishes by phone (+48 12 421 23 36). We DEFINITELY encourage you to pickup your orders PERSONALLY, allowing us to maintain the highest quality and standard of HYGIENE. You are also more than welcome to place orders via UberEats.

Thank you for understanding, we hope to see you soon!

Jeśli marzą Państwo o pysznym, ciepłym obiedzie zjedzonym w domowym zaciszu – serdecznie zapraszamy do składania zamówień online przez Uber Eats http://bit.ly/UberEatsSukiennice.

Przyjmujemy również zamówienia telefoniczne z możliwością odbioru w restauracji +48 12 421 09 09.

Jedzenie przygotowane i zapakowane ze szczególną dbałością o zachowanie najwyższych standardów higieny, dostarczymy prosto pod drzwi lub przygotujemy do odbioru osobistego.

Nakarmimy wszystkich, zarówno tych z Państwa, którzy chcą zjeść z nami w restauracji, jak i każdego, kto woli pozostać w domu!

Niedzielne obiady to piękna tradycja w naszym kraju.

Spotkanie całej rodziny przy wspólnym stole to ważna chwila, dlatego pozwólcie, że my się zajmiemy obiadem, a wy podziwiajcie widok na krakowski Rynek!

uber eats

gwarancja statysfakcji 230px

kotylion 230px

jarczynski 230px pl

pilsner urquell 230

kropla delice 255px

Szukasz pracy?

Sprawdź czy jesteś osobą, na którą czekamy!

Napisz do nas!

Lokalizacja

Restauracja "Sukiennice"

Rynek Główny 3,

31-111 Kraków

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 9:00 - 00:00

Sob.: 9:00 - 00:00

Niedz.: 9:00 - 23:00

Kontakt